BUSINESS PORTRÉT

Firemní portrétní focení

Profesionální business portrét Vám vytvoříme za pomoci mobilního ateliéru v sídle vaší společnosti

Business portrét je Vaše vizitka ve světě internetu. Pokud potřebujete pro Vás, nebo Vaše kolegy korporátní firemní portréty, vytvoříme pro vás profesionální fotografie zaměstnanců na míru. Fotografování můžeme uskutečnit v ateliéru, u vás ve firmě, nebo vybereme jiné vhodné prostředí dle vašich požadavků.

Možnosti využití:

  • Profesní profil na Linked In

  • Osobní profil (Facebook, Twitter, Instagram)

  • Webové stránky vaší firmy

  • Firemní komunikace

  • Marketing, reklama a propagace

  • Životopis (CV)

  • Vizitky, firemní materiály

  • ID karty
Business_portret

Vizážistka

Máme pro Vás připravenou profesionální vizážistku, která se kromě finalistek Miss ČR 2022 postará i o Vás

Vizáž a styling hrají v portrétní fotografii důležitou roli, proto doporučujeme využít služeb profesionální vizážistky, která se postará o správnou intenzitu líčení, zamaskování drobných nedostatků na pleti, nebo nechtěného lesknutí pleti u mužů.

Během fotografování používáme záblesková světla, díky kterým mají výsledné fotografie profesionální vzhled, ale zároveň ubírají na barvách, proto běžný make-up vypadá na fotografiích odlišně oproti dennímu světlu. Proto je úkolem vizážistky, aby fotomakeup fotografovanou osobu dotvořit tak, aby vypadala na výsledném portrétu přirozeně a podle představ.

Fotomakeup_Vizážistka
Business_portret

Průběh focení business portrétu

Pokud se jedná o větší skupinu osob, nebo jsou zaměstnanci časově vytíženi, volíme fotografování přímo v sídle společnosti. Naše technika je plně mobilní a díky tomu jsme schopni klientům vyjít vstříc. V sídle společnosti by měl být v den fotografování vyhrazený prostor alespoň 3 x 3 metry, elektrika pro nás není důležitá, vzhledem k tomu, že používáme bateriová záblesková světla. Detailní informace k samotnému fotografování sdělujeme každému klientovi dle zadaných požadavků.

Firemní portréty je možné fotografovat na různě nastavených scénách tak, aby co nejvíce zapadly do designu společnosti. Fotografujeme v interiéru společnosti nebo exteriéru s rozostřeným pozadím, k oživení celkové prezentace společnosti. Záleží pouze na požadavcích a přání klienta.